4 Eyl

Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul Nakliyat

İstanbul merkezli firmamız tüm Türkiye yi kapsayacak şekilde malzemelerinizi sigortalı, garantili ve uygun fiyatlarla taşımaktadır.

Her bölgeye teslimat gerçekleştiren firmamız, evden eve nakliyat, parça yük taşıma, paletli makine taşıma, parsiyel taşıma, ağır ve hacimli mal taşıma, termoking taşıma gibi tüm kara taşımacılık hizmetini sunmaktadır.

İstanbul nakliyat firmaları arasında işini sağlam, sigortalı ve zamanında yapan nadir firmalardan birtanesi olan firmamız tüm malzemelerinizi çalınmalara ve kazalara karşı sigortalı olarak taşımaktadır. Bunların yanında sizin için en önmli unsur olan adrese teslimde km farkı gibi durumlarda fark almadan işin başında anlaşılan rakam neyse o fiyata taşımaktadır.(adres yanlışlıkları haricinde)

İstanbul bölgesinden Türkiyenin dört bir yanına ve her köşesine şehirler arası nakliyat(İstanbul Nakliyat) işlerinizi işinin ehli ekip ve araçlarımız ile yapmaktayız. istanbul Nakliyat Garajı olarak  istanbul dan Ankara bölgesine( ya da Türkiye’nin her bölgesine) komple nakliyat ve parça eşya göndereceksiniz bizler materyal, eşyalarınızı adresinizden alıp şehirler  arası nakliyat ambar araçlarımıza yükleyip ve yolda oluşabilecek aksaklıklara karşı aracımıza sigorta yaptırarak, malzemenin teslimat adresine gelip eşyalarınızı uygun bir biçimde taşımasını yapıp şehirler arası nakliyat işinizi halletmiş oluyoruz.

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir Cevap Yazın

İstanbul Nakliyat ve Ambar Garajı © All Rights Reserved.2019

İstanbul Nakliyat - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Lowbed (ağır yük) Nakliyat